ART / Oil paintings / Oil painting 13141405

nr 1314 1405

OIL PAINTING

unidentified artist. Rovdjursjakt. 19th century, no signature. Olja på papper, 20x25 cm, wear, damages.

Oidentifierad konstnär. Rovdjursjakt. 1800-tal, ej signerad. Olja på papper, 20x25 cm

Condition: slitage, skador

2000

SEK 1600

Monday Mars 23 2020
at 20:38:10

19/3 20:21:50 1      1.500 kr
23/3 20:33:10 2      Vinnande bud