KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16292163
nr 1629 2163
Akvarell
Petra Westermark. Lök, Signerad, daterad 94,30x40 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:29:03
17/6 17:24:10
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer