ART / Lithographs / Serigrafier 10123307
nr 1012 3307
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
3 pcs, Marcel Strüwer-van Zuylen (b. 1969), EA-upplaga, sheet: 67x48,
Serigrafier, 3 st, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), EA-upplaga, bladets mått: 67x48
1000
SEK 700
Monday January 18 2016
at 18:42:33
18/1 18:25:36