ART / Oil paintings / Oil painting 13342026
nr 1334 2026
OIL PAINTING
unidentified artist. Man med sabel. Oil on canvas, 29x18,
Oidentifierad konstnär. Man med sabel. Ej signerad. Olja på duk, 29x18 cm
600
SEK 150
Monday June 29 2020
at 20:40:39
23/6 19:35:29
100 kr
29/6 12:40:11