KONST / Litografier / Färglitografi 14534337
nr 1453 4337
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografi, 2 st, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Signerade, yttermått inklusive ram: 50x56 ca
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:52:51
2/3 10:42:22
100 kr
5/3 17:07:24
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand