KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886523
nr 1488 6523
Oidentifierad konstnär. Landskap med stuga. Signerad B Berntsen. Olja på duk, 68x98 cm, yttermått inklusive ram: 85x115 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:52:04
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)