KONST / Oljemålningar / Akvarell 16292042
nr 1629 2042
Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Signerade, akvarell, yttermått inklusive ram: 32x27 - 38x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:53:12
31/5 14:55:09
100 kr
17/6 18:29:14
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer