KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14088431

nr 1408 8431

Arvid Knöppel

(1892-1970), Sverige

Färgkrita, Signerade, yttermått inklusive ram: 38x60cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 juli 2021
kl 18:31:57

18/7 18:49:14 1      Vinnande bud

Arvid Knöppel

Läs mer om Arvid Knöppel