KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17218291

nr 1721 8291

Alexander Tolstoy

(1895-1969), Sverige

Oljemålning, Kvinna. Signerad. Olja på duk, 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 64x56 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 1 september 2025
kl 18:58:49

26/8 11:00:08 1      300 kr
28/8 04:37:12 2      Vinnande bud

Alexander Tolstoy

Läs mer om Alexander Tolstoy