ART / Etchings etc / Färgetsning 5522459
nr 552 2459
Färgetsning
Lenght: ()
signerad Nils G Stenkvist, komposition, 40x25
100
SEK 300
Monday November 17 2008
at 20:31:26
100 kr
200 kr
250 kr