KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 9396504
nr 939 6504
Kristina Munklinde
(f. 1936), Sverige
Färgetsningar, 2 st, K Munklinde, Blommor, onumrerad upplaga, motivet: 10x15
Kristina Munklinde, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 februari 2015
kl 20:54:48
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Kristina Munklinde
Läs mer om Kristina Munklinde