KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17339232

nr 1733 9232

Blandteknik

Geppert. Signerad, daterad -65, komposition, 37x31 cm, yttermått inklusive ram: 54x48

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 oktober 2025
kl 20:56:35

15/10 18:11:40 1      Vinnande bud
20/10 15:14:12 1      justering av budtak