MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 8034319
nr 803 4319
Chiffonjé
Sent 1800-tal, Mahogny, längd: 107, djup: 42, höjd: 141
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 januari 2013
kl 20:15:43
400 kr
500 kr