FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Corner cupboard 8805390

nr 880 5390

CORNER CUPBOARD

19th century, height: 205, wear, damages.

1800-tal, höjd: 205

Condition: slitage, skador

1500

SEK 2400

Monday Mars 10 2014
at 18:43:11