KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873047

nr 1587 3047

Astrid Widenberg-Liljefors

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, Landskap med vik. Signerad. Olja på pannå, 66x120 cm, yttermått inklusive ram: 80x134 cm

Astrid Widenberg-Liljefors, svensk målare och tecknare född 1943.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:02:28

28/11 09:45:06 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Astrid Widenberg-Liljefors

Läs mer om Astrid Widenberg-Liljefors