KONST / Oljemålningar / Akryl 11565381

nr 1156 5381

Akryl

Teddy Sempinski (1927-1998), Sverige. Signerad och daterad Tadeusz Sempinski 1976, "Målnlandskap", 91x73

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 januari 2018
kl 18:48:35