KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 15597091

nr 1559 7091

Otto Strandman

(1871-1960), Sverige

Körsbär. Gouache. Signerad, daterad 1885. Bildmått: 17x17 cm, yttermått inklusive ram: 26x25 cm

Otto Strandman, svensk skulptör född 1871, död 1960.

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 augusti 2023
kl 20:53:56

Otto Strandman

Läs mer om Otto Strandman
Gouache