ART / Lithographs / Graphic art 16406005
nr 1640 6005
GRAPHIC ART
Frida Johansson, 'Symfoni'. Signed, numbered 25/40, Gicléetryck med passepartout. Image dimensions: 27x37 cm, outer dimensions including frame: 40x50 cm,
Frida Johansson, "Symfoni". Signerad, numrerad 25/40, Gicléetryck med passepartout. Bildmått: 27x37 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
600
SEK 400
Monday September 2 2024
at 20:12:29
31/8 12:40:25