ART / Lithographs / Grafiskt blad 13242261
nr 1324 2261
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Anita Paulsson, Sweden. "Prima Ballerina". Signed, numbered 2/30. Subject: 39x27 cm, med passepartout, ej inramad,
Grafiskt blad, Gicléetryck, Anita Paulsson, Sverige. "Prima Ballerina". Signerad, numrerad 2/30. Motivet: 39x27 cm, med passepartout, ej inramad
Anita Paulsson, Swedish painter born 1942.
700
SEK 300
Monday May 4 2020
at 18:33:59
30/4 21:34:41