ART / Misc. paintings / Ram 1502057
nr 150 2057
Ram
Lenght: ()
sent 1800-tal, förgylld, Innermått 33 x 51
600
SEK 1200
Monday May 27 2002
at 16:00:00
Tilgman Keramik