KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17458017
nr 1745 8017
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad - 17, Strandvågor. Olja på pannå, 27x29 cm, yttermått inklusive ram: 31x33
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 december 2025
kl 19:57:30
1/12 18:29:07
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning