KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14632128
nr 1463 2128
BECK & JUNG
, Sverige
Grafiskt blad, BECK & JUNG, Sverige. Sverige. Sverige. Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007). Signerad, numrerad 58/125, daterad 1977. Ca 79x59cm, yttermått inklusive ram: 82x62cm
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:20:22
1/4 15:19:27
500 kr
21/4 20:13:41
25 apr