KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5235109
nr 523 5109
1800-tal, "kanalmotiv med svanar" 34x47 (duklagning)
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 5 maj 2008
1.200 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
ledande budet*