ART / Oil paintings / Oil painting 14409128
nr 1440 9128
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Kalmár, Ärkehertig Joseph Karl av Österrike Ungern (1833-1905). Oil on panel, 46x30, outer dimensions including frame: 59x44 cm, damaged.
Oidentifierad konstnär. Signerad Kalmár, Ärkehertig Joseph Karl av Österrike Ungern (1833-1905). Olja på pannå, 46x30, yttermått inklusive ram: 59x44 cm
Condition: skadad
1000
SEK 2800
Monday December 20 2021
at 18:23:23
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Robot)
1.000 kr
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Robot)
2.600 kr