ART / Oil paintings / Oil painting 12498184
nr 1249 8184
OIL PAINTING
Boys, seascape, signed. Oil on canvas, 39x29,
Boys, marin, signerad. Olja på duk, 39x29
SEK 200
Monday April 22 2019
at 20:42:30
150 kr