KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 15837198

nr 1583 7198

Kolteckning

med färg, Dagmar Arvidsson, ej signerad, påskrift a tergo, "Månsken", 32x42 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 4 december 2023
kl 19:38:15