ART / Sculptures and works of art / Dalecarlian horses 10941677

nr 1094 1677

DALECARLIAN HORSES

7 pcs, height: 4-26 cm, wear, damages.

7 st, höjd: 4-26 cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 800

Monday Mars 6 2017
at 18:59:33