KONST / Litografier / Färglitografi 14744346
*
nr 1474 4346
Per-Olof Olsson
(f. 1949), Sverige
"I vårsolens glans". Signerad, numrerad 147/350. Färglitografi, bildmått: 40x24 cm, yttermått inklusive ram: 60x44 cm
Per Olof, Peo, Olsson, född 1949 i Landskrona, svensk målare, illustratör och grafiker.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juni 2022
kl 19:33:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/6 21:29:07
1
100 kr
13/6 17:49:48
2
150 kr
13/6 18:51:16
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Per-Olof Olsson
Per Olof, Peo, Olsson, född 1949 i Landskrona, svensk målare, illustratör och grafiker.
Läs mer om Per-Olof Olsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad per-olof olsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
*
Per-Olof Olsson
Per Olof, Peo, Olsson, född 1949 i Landskrona, svensk målare, illustratör och grafiker.
Läs mer om Per-Olof Olsson
nr 1474 4346
Per-Olof Olsson
(f. 1949), Sverige
"I vårsolens glans". Signerad, numrerad 147/350. Färglitografi, bildmått: 40x24 cm, yttermått inklusive ram: 60x44 cm
Per Olof, Peo, Olsson, född 1949 i Landskrona, svensk målare, illustratör och grafiker.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 juni 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/6 21:29:07 | 1 | 100 kr |
| 13/6 17:49:48 | 2 | 150 kr |
| 13/6 18:51:16 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Per-Olof Olsson
Per Olof, Peo, Olsson, född 1949 i Landskrona, svensk mÃ¥lare, illustratör och grafiker.Läs mer om Per-Olof Olsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad per-olof olsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39 -
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16



