ART / Oil paintings / Oil painting 17277081
nr 1727 7081
OIL PAINTING
Pasquale Tringolo. Signed, vy över sjö Italien. Oil on canvas. 37x53 cm, outer dimensions including frame: 49x66 cm,
Pasquale Tringolo. Signerad, vy över sjö Italien. Olja på duk. 37x53 cm, yttermått inklusive ram: 49x66 cm
Monday September 29 2025
at 20:51:22