ART / Lithographs / Litograph in colors 7618071
nr 761 8071
LITOGRAPH IN COLORS (F)
signed, 42/180, "Solnedgång i havslandet", subject size: 27x42,
Signerad, 42/180, "Solnedgång i havslandet", motivets mått: 27x42
SEK 250
Monday May 28 2012
at 18:25:05
27/5 22:48:32
28/5 14:07:35
200 kr