ART / Misc. paintings / Relief 8652610
nr 865 2610
RELIEF
mixed media, Asia, 48 x 48, wear, damages.
Blandteknik, Asien, 48 x 48
Condition: slitage, skador
SEK 200
Monday December 16 2013
at 19:55:10
150 kr
150 kr