KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7451440

nr 745 1440

Akvarell

Okänd konstnär, Nordafrikanskt motiv, monogramsignerad, motivets mått: 35x25

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 5 mars 2012
kl 17:12:33