FURNITURE / Tables / Table 11482213
nr 1148 2213
TABLE
painted, length: 60 cm, width: 49 cm, height: 74 cm, wear, damages.
Bemålat, längd: 60 cm, djup: 49 cm, höjd: 74 cm
Condition: slitage, skador
300
SEK 400
Monday December 4 2017
at 19:32:59
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr