KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8067140
nr 806 7140
Akvarell
H Pitkkänen, rosor, signerad, 21x25
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 februari 2013
kl 20:26:36
100 kr
200 kr
200 kr