Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Etching 13767313



*

nr 1376 7313


ETCHING

a boy. Subject: 5x7cm,


Gosse. Ej signerad. Motivet: 5x7cm, yttermått inklusive ram: 16,5x18 cm


Estimate:

800

Sold:

SEK 450

Auction date:

Monday February 1 2021
at 19:37:01


  • Bid history
Time Bidder Bid
28/1 22:20:42 1      200 kr
30/1 12:31:28 2      200 kr
30/1 12:31:28 1      200 kr (Robot)
1/2 19:19:56 3      250 kr
1/2 19:27:22 1      Vinnande bud
1/2 19:32:01 4      400 kr
1/2 19:32:01 1      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad etsning etsningar gosse grafik
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
     

    Auction ends
    in 9 days
    12 jan at 19:28
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    in 9 days
    12 jan at 19:33
  • 6053 ETCHING
    Pål Svensson. Signed, numbered 22/40. Sheet: 52x39..//
     

    Auction ends
    in 9 days
    12 jan at 20:19




Ladda ner broschyr