KONST / Litografier / Färglitografi 6068581
nr 606 8581
Färglitografi
Signerad, Fåglar, 154/190, 48x62
Utrop:
100 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 26 oktober 2009
kl 19:45:48
150 kr
300 kr
400 kr
400 kr
250 kr
350 kr
450 kr
600 kr
600 kr
550 kr
700 kr
800 kr
800 kr
850 kr
1.000 kr
1.100 kr