MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11312275
nr 1131 2275
Byrå
Gustaviansk stil, längd: 90 cm, djup: 44 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 september 2017
kl 19:13:21
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Den Gustavianska stilen