SILVER & METAL / Silver / Dessert cutlery 10772015

nr 1077 2015

DESSERT CUTLERY

18 pieces, silver London, skedar och gafflar 1800-talets första hälft, knivarna 1700-tal, length: 17-19,

18 delar, silver London, skedar och gafflar 1800-talets första hälft, knivarna 1700-tal, längd: 17-19

4000

SEK 2600

Monday December 19 2016
at 18:20:50

19/12 15:27:24 1      Vinnande bud