MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Pall 15475177

nr 1547 5177

Pall

+ stol, 2 st, metall. Diameter: 45 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 12 juni 2023
kl 19:42:01