MISCELLANEOUS / Mirrors / Spegel med ljusarmar 11312085
nr 1131 2085
Spegel med ljusarmar
Victorian style, electrified, 60x62, wear, damages.
nyrokoko, elektrifierad, 60x62
Condition: slitage, skador
800
SEK 450
Monday September 25 2017
at 19:27:32
25/9 08:50:29
400 kr
25/9 18:56:55