KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyer 3981647

nr 398 1647

Gravyer

4 st, 1800-tal, Jesu liv, 54 x 37

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 27 februari 2006

27/2 11:40:03 1      ledande budet*