ART / Lithographs / Litograph in colors 13857091
nr 1385 7091
Lars Hellström
(f. 1936), Sverige
Lars Hellström (b. 1936), Sweden. Signed, numbered 17/20. Subject: 19x17, outer dimensions including frame: 36x32,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 17/20. Motivet: 19x17, yttermått inklusive ram: 36x32 cm
Lars Hellström, Swedish painter born 1936.
300
SEK 200
Monday Mars 22 2021
at 20:44:20
150 kr