ART / Lithographs / Litograph in colors 13862121
nr 1386 2121
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Elis Ryberg (1919-1985), Sweden. "Utsikt från Slottsbacken". Signed, numbered 93/360. Subject: 51x 63, outer dimensions including frame: 72x80,
LITOGRAPH IN COLORS, "Utsikt från Slottsbacken". Signerad, numrerad 93/360. Motivet: 51x 63, yttermått inklusive ram: 72x80 cm
1000
SEK 1200
Monday Mars 22 2021
at 19:50:32
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
- Thema-auction
Mar 22
Read more about Grafik
Elis Ryberg
Read more about Elis Ryberg