KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15186454

nr 1518 6454

Hans Norsbo

(1897-1955), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 199/300, daterad 1950. Bildmått: 15,5x19,5, yttermått inklusive ram: 40x43

Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 januari 2023
kl 19:19:25

30/1 09:30:16 1      Vinnande bud

Hans Norsbo

Läs mer om Hans Norsbo