KONST / Litografier / Färglitografi 16045393
*
nr 1604 5393
Jonas Glock
(f. 1947), Sverige
Flicka vid kakelugn. Signerad, numrerad 439/500. Färglitografi, bildmått: 23x15 cm, yttermått inklusive ram: 31x22 cm
Jonas Glock, svensk målare, grafiker, arkitekt och skulptör född 1947.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2024
kl 18:28:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/3 18:12:14
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Jonas Glock
Jonas Glock, svensk målare, grafiker, arkitekt och skulptör född 1947.
Läs mer om Jonas Glock
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: flicka vid kakelugn färglitografi grafik jonas glock litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:31
*
Jonas Glock
Jonas Glock, svensk målare, grafiker, arkitekt och skulptör född 1947.
Läs mer om Jonas Glock
nr 1604 5393
Jonas Glock
(f. 1947), Sverige
Flicka vid kakelugn. Signerad, numrerad 439/500. Färglitografi, bildmått: 23x15 cm, yttermått inklusive ram: 31x22 cm
Jonas Glock, svensk målare, grafiker, arkitekt och skulptör född 1947.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/3 18:12:14 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Jonas Glock
Jonas Glock, svensk mÃ¥lare, grafiker, arkitekt och skulptör född 1947.Läs mer om Jonas Glock
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: flicka vid kakelugn färglitografi grafik jonas glock litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:31



