KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8393111
nr 839 3111
Blandteknik
sommarblommor i vas, osignerad, motivets mått: 57x37
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 augusti 2013
kl 19:13:34
12/8 17:08:09