KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526691

nr 1752 6691

Monica Lorentzon

(f. 1940), Sverige

Oljemålning, Signerad, ryggtavla. Olja på duk, 68x48 cm, yttermått inklusive ram: 87x67 cm

Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:18:24

10/1 16:21:11 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Monica Lorentzon

Läs mer om Monica Lorentzon