ART / Oil paintings / Oil paintings 12144505
nr 1214 4505
OIL PAINTINGS
3 pcs, unidentified artist. Signed. Flowers. Olja på duk och pannå, 22x33, 25x20,
3 st, Oidentifierad konstnär. Signerad. Blommor. Olja på duk och pannå, 22x33,25x20
600
SEK 100
Monday October 29 2018
at 19:38:09
29/10 11:40:16