FURNITURE / Tables / Writing desk 12678298

nr 1267 8298

WRITING DESK

RODNEY KINSMAN, "Trestle", Bieffeplast, Padova, Italy, omkring 1990 cm. Benställning av svartlackerat stål och lös skiva av armerat glas. Length: 167. Bredd: 76, height: 76 cm, Glasskiva med nagg i hörnen och repor.

RODNEY KINSMAN, "Trestle", Bieffeplast, Padova, Italien, omkring 1990 cm. Benställning av svartlackerat stål och lös skiva av armerat glas. Bredd: 167. Bredd: 76, höjd: 76 cm

Condition: Glasskiva med nagg i hörnen och repor

1000

SEK 1600

Monday August 5 2019
at 19:22:47