ART / Lithographs / Litograph in colors 13016142
nr 1301 6142
Erik Dietman
(1937-2002), Sverige
Erik Dietman (1937-2002), Sweden. "Usch Tusch". Signed, numbered 96/125, dated 1978. Unframed, sheet: 85x60 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Usch Tusch". Signerad, numrerad 96/125, daterad 1978. Oramat löst blad, bladets mått: 85x60 cm
Erik Dietman, Swedish painter, born 1937, dead 2002.
800
SEK 500
Monday January 20 2020
at 19:53:40
450 kr
350 kr
400 kr (Robot)